Lümen Kurye ile online teslimat konusunda yeni bir iş sahibi olabilir, farklı projelerde görev alma şansını yakalayabilir ve kendinize kazanç sağlayabilirsiniz.
Başvurularınız anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar ile paylaşılacak olup KVKK mevzuatına uygun şekilde değerlendirilecek olup, bölgesel ihtiyaç durumuna göre başvuru sırasına göre dönüş yapılacaktır.
                                                                        GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
* Başvuru formuna bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir.
* Sadece formda bulunan bölgelerde faaliyet gösterdiğimizden, farklı bölgelere başvuru alamamaktayız. Çalışmak istediğiniz bölge formumuzda bulunmuyorsa daha sonra tekrar başvuru yaparak kontrol edebilirsiniz.
* Kendi adınıza şahıs şirketinizin olması ve e-fatura kesebiliyor durumda olmanız gerekmektedir.
* Başvurunuz sonucunda bilgileriniz KVKK mevzuatı kapsamında anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar ile paylaşılacak olup, iş ortağımızın onayından sonra bölgesel yoğunluk durumuna göre görüşmek için çağırılacaksınız.
* Görüşmeye çağırıldığınızda, çalışacağınız projeyle ilgili eğitim verileceğinden, çağırıldığınız saatten 15 dk öncesinde ofisimizde bulunmanız gerekmektedir.
                                                                             ÇALIŞMA ŞARTLARI 
* Çalışma saatleriniz ve ücretleriniz, hizmet vereceğiniz iş ortağımız tarafından belirlenmektedir.
* Çalışmanızla ilgili tüm bilgi ve detaylar görüşme için çağırıldığınızda ofisimizde veya eğitim esnasında verilecektir.
* Çalışmanızla ilgili ekstra kazançlarınızın bilgisi ve bu kazançları nasıl elde edeceğiniz konusunda görüşme için çağırıldığınızda veya eğitim esnasında bilgilendirileceksiniz.
* Eğitim ve görüşme için çağırıldığınızda, aşağıda listesi bulunan evraklarla birlikte ofisimize görüşme saatinden en geç 15 dk önce gelmiş bulunmalısınız.
Kurallar
* Başvuru formunu doldurmanız durumunda aşağıdaki yazılı olarak bildirilmiş kurallara uyum sağlamadığınızda Lümen Kurye herhangi bir uyarıda bulunmaksızın hizmet sözleşmesini feshetme hakkına sahiptir.
* Trafik kurallarına %100 uyum. (Motosikletinizi kullanırken trafik işaret ve ışıklandırmalarına dikkat edilmeli, ters yön ve kaldırım kesinlikle kullanılmamalıdır.Trafik kurallarına uyumsuzluğunuzun tespiti halinde Lümen Kurye hizmet sözleşmenizi uyarı yapılmaksızın feshetme hakkına sahiptir.)
* Güvenlik ekipmanlarına uyum. (Motosikletinizi kullanırken can güvenliğiniz ve kanunlar kapsamında kullanılması zorunlu olan güvenlik ekipmanları kesinlikle kullanılmalıdır. Kask takılmamasının tespiti halinde Lümen Kurye hizmet sözleşmenizi uyarı yapılmaksızın feshetme hakkına sahiptir.)
* Taşıma ekipmanlarına uyum. (Motosikletiniz üzerinde, çalışacağınız projeye uygun olarak uygun taşıma çantası bulundurmanız gerekmektedir. Teslim alacağınız siparişler taşıma çantasının boyutuna göre optimize edildiği için taşıma çantasının olmamasının tespiti durumunda Lümen Kurye hizmet sözleşmenizi uyarı yapılmaksızın feshetme hakkına sahiptir.)                                                                           
                                                                               GEREKLİ EVRAKLAR
Hizmet sözleşmesi ve eğitim için ofisimize çağrıldığınızda, sizden aşağıdaki evrakları talep edeceğiz.
!!! EVRAKLARINIZIN YANINIZDA BULUNMAMASI DURUMUNDA İŞE BAŞLANGICINIZ YAPILMAYACAKTIR!!!* Vergi Levhası (Şahıs şirketiniz açıldıktan sonra mali müşavirinizden isteyebilirsiniz)
* İmza Beyannamesi (Noterden alabilirsiniz)
* Adli Sicil Kaydı (E-devlet üzerinden alabilirsiniz)
* İkametgah (E-devlet üzerinden alabilirsiniz)
* Kimlik
* Ehliyet
* Motosiklet Ruhsatı
* Garanti Bankası hesabı IBAN No (Ödemeleri Garanti Bankası üzerinden yaptığımız için ödemelerinizde herhangi bir gecikme yaşanmaması adına eğer yoksa Garanti Bankası hesabı açmanız gerekmektedir.)
                                                                              https://lumenkurye.com/basvuru-formu/